ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤ. 0-6

Αναμενόμενη η ήττα για τον Κρόνο Αιγάλεω από την πρωτοπόρο του ομίλου Άμιλλα Περιστερίου, απρόσμενο όμως το τελικό σκορ (6-0).

Ο Κρόνος υποδέχθηκε την ομάδα του Περιστερίου και το πρώτο ημίχρονο έληξε με 2-0, ενώ τα επόμενα τέσσερα τέρματα σημειώθηκαν κατά την επανάληψη της 21ης αγωνιστικής. Ωστόσο μεταξύ των θεατών του αγώνα εθεάθη ο εικονιζόμενος μαύρος σκύλος, το οποίο προσπαθούσε ο τερματοφύλακας του Κρόνου, Μιχαλόπουλος να απομακρύνει από τον αγωνιστικό χώρο. Άλλοι έχουν την μαύρη γάτα για γρουσουζιά, ο Κρόνος αποδείχθηκε ότι έχει τον μαύρο σκύλο.

Την επόμενη αγωνιστική η ομάδα της πόλης μας έχει το ρεπό της και στην επόμενη αναμέτρηση θα συναντήσει τον Χαλκηδονικό.

ΚΡΟΝΟΣ: MIXΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΟΤΣΑΪΛΙΔΗΣ, ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΥ, ΚΙΟΥΡΚΟΥ (30’ ΦΡΟΥΣΙΟΣ), ΑΡΓΙΤΗΣ, ΞΥΓΚΗΣ, ΠΙΤΑΡΧΑΣ, ΜΥΛΩΝΑΣ (70’ ΡΟΥΣΣΟΣ), ΤΣΕΡΚΕΖΗ.