ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ

ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ – ΟΛ. ΛΙΟΣΙΩΝ

APFILOL

Φιλικός αγώνας προετοιμασίας ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου 2019-2020 στα Ριμινίτικα Αγίας Βαρβάρας το απόγευμα της Κυριακής 1 Σεπτεμβρίου 2019, όπου η ΑΠΕ Αγία Ελεούσα, που θα λάβει μέρος στο πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣΑ – για 3η σερί σεζόν – υποδέχθηκε τον Ολ. Λιοσίων, που συμμετέχει στην διοργάνωση της Α΄ Αθήνας.

Οι φιλοξενούμενοι του Ολ. Λιοσίων επικράτησαν με σκορ 3-1. Στο α΄ ημίχρονο ο Γεωργόπουλος σημείωσε το 0-1 και ισοφάρισε (1-1) ο Ρούσσος.

Στην επανάληψη με γκολ των Καριατλή και Γκαβζίδη «γράφτηκε» το τελικό 1-3 του Ολ. Λιοσίων επί της ΑΠΕ Αγία Ελεούσα.

Η ΑΠΕ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ ξεκίνησε τον αγώνα με τους: Ρούμπα, Βλαχόπουλο, Παπαδόπουλο, Τσενάϊ, Βασιλάρη, Ξενάκη, Σιδέρη, Παούρη, Ρούσσο, Χατζημιχάλη, Γιαννόπουλο.

Ο ΟΛ. ΛΙΟΣΙΩΝ ξεκίνησε το παιχνίδι με τους: Νεαρός υπό δοκιμή, Κοτούλια, Φραγκόπουλο, Γωγιό, Παπαδόπουλο Κ., Πατέλη, Τεννέ, Καριατλή, Γκαβζίδη, Σιούτη, Γεωργόπουλο.

Κεντρική φώτο: Η ΑΠΕ Αγία Ελεούσα όπως παρατάχθηκε στο φιλικό με τον Ολ. Λιοσίων την Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 2019.