ΜΕ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

Πριν από λίγα λεπτά έληξε ο αγώνας στο γήπεδο των Αγίων Αναργύρων, όπου το Αιγάλεω στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστικής του 2ου Ομίλου της Α΄ ΕΠΣΑ, νίκησε την ομώνυμη ομάδα με 1-0. Το γκολ της νίκης σημείωσε με σουτ στο πρώτο ημίχρονο ο αρχηγός της ομάδας Πάντος Τζανετάκος (κεντρική φώτο). Η ιστορική ομάδα της πόλης μας, επέστρεψε λοιπόν στις νίκες έπειτα από δύο ανεπιτυχή αποτελέσματα - την 18η αγωνιστική εκτός έδρας ήττα από την Δόξα Βύρωνα και την περασμένη Κυριακή εντός έδρας ισοπαλία με την Θύελλα Αγίου Δημητρίου - ενώ πρέπει να σημειωθεί για ακόμη μία φορά η συγκλονιστική συμπαράσταση των φιλάθλων του Αιγάλεω, οι οποίοι κέρδισαν και αυτή την μάχη της εξέδρας στο δημοτικό στάδιο Αγίων Αναργύρων.